Změna telefonního čísla. Pro vaše objednávky a dotazy volejte: +420 604 210 089, +420 607 064 807

About us

Náš příběh

Společnost COFFEEBREAK s.r.o. je již 17 let autorizovaným distributorem prémiové kávy Lavazza. Začínali jsme jako malý prodejce kávových kapslí Lavazza BLUE a dnes jsme zodpovědní za prodej celého sortimentu Luigi Lavazza S.p.A. v České republice. V naší nabídce tak naleznete širokou škálu kávových směsí určených pro maloobchod, profesionální gastronomii, kanceláře i vending. Vedle toho nabízíme také originální doplňky, příslušenství, kávovary, čaje, čokoládu, výdejníky vody a další technologie.

Náš aktuální sortiment se vyvíjí, jedno se však nemění; stále nás žene touha dodávat kvalitní produkty, originální podporu a služby. Ctíme duch rodinné firmy, ve které je spokojenost zákazníka naším závazkem.

Pro vendingová řešení úzce spolupracujeme se společností VERY GOODIES a.s., která provozuje více než 15 000 automatů na kávu, nápoje i občerstvení.

Coffeebreak v číslech

16 let jsme na našem trhu
13 značek, hrdě distribuujeme v České republice
30 zaměstnanců si vážíme a snažíme se jím být tím nejlepším zaměstnavatelem
1000 zákazníků hýčkáme naším servisem a službami, které pro ně připravujeme na míru

Naše fylozofie

Navazujeme na rodinný podnik a rodinné tradice, které s nimi úzce souvisí. Lpíme na poctivosti a dodržujeme slovo. V tom se na nás můžete bezpodmínečně spolehnout. Rádi a dlouhodobě pěstujeme kvalitní spolupráci nejen s našimi dodavateli, ale především s našimi zákazníky, jejichž podpora je pro nás na prvním místě.

Naše značky