Změna telefonního čísla. Pro vaše objednávky a dotazy volejte: +420 604 210 089, +420 607 064 807

Prémiová káva Lavazza 

Káva Lavazza, kterou si v dnešních dnech vychutnáváme, je výsledkem více než 125leté historie italské rodiny Lavazza z Turína. Káva z různých koutů světa pěstovaná udržitelným způsobem se míchá a následně praží tak, aby uspokojila chutě každého z nás. Speciální kávové směsi jsou vytvořené jak pro profesionální gastronomii, ale jsou vhodné i jako káva do kanceláří, firem i velkých podniků. Tradiční italské směsi kávy Lavazza jsou plné nezapomenutelných chvil a radosti. Stačí si jen vybrat a zkusit, kterou kávu Lavazza dnes ochutnáte.

Vyplňte vaši pracovní přestávku šálkem dobré kávy Lavazza v kapslích Lavazza Blue. Příprava vynikající kávy nebyla nikdy jednodušší. Kapslové kávovary přesně odpovídají vašim potřebám a rozmanitý výběr káv v kapsli Lavazza BLUE vás nenechají na pochybách, že vaše chvilka u kávy teď bude pokaždé jedinečná.

Jsme autorizovaným distributorem výběrové italské kávy
Lavazza a Lavazza BLUE v České republice.

Dozvědět se více

Naše značky

Jsme autorizovanými distributory světoznámých vybraných značek kávy, kávovarů, čajů, čokolád, výdejníků vody a další profesionální technologie do gastronomie.