Změna telefonního čísla. Pro vaše objednávky a dotazy volejte: +420 604 210 089, +420 607 064 807

Jedinečné aroma výběrových čajů TEAHOUSE EXCLUSIVES

Výběrové čaje TEAHOUSE EXCLUSIVES nabízí vnímavým zákazníkům potěšení i sofistikovanost. Hluboké porozumění estetice a vysoký stupeň kvality produktů naleznete v rámci všech produktů TEAHOUSE. Charakteristickým rysem TEAHOUSE EXCLUSIVES je jedinečné aroma každého čaje. Tradice a inovace několika generací této rodinné firmy hrají důležitou roli ve světě čajů již od roku 1879. Po celá desetiletí je TEAHOUSE EXCLUSIVES považována za skutečného průkopníka a jako první čajová společnost vyvinula a distribuovala bezkofeinové, instantní a ochucené čaje.

Jsme autorizovaným distributorem výběrových čajů 
Teahouse Exclusive v České republice.

Podpora a příslušenství

Jsme partnerem vašeho podnikání

Chceme vám pomoci zvýšit vaše tržby i růst vašeho podnikání. Navrhneme vám řešení na míru dle vašich požadavků, velikosti vašeho podniku, nebo dle struktury vašich zákazníků. Pravidelný profesionální servis je samozřejmostí stejně jako proškolení vašeho týmu.
Značka TEAHOUSE EXCLUSIVES nabízí velké portfolio příslušenství na podporu prodeje horkých i ledových čajů připravených z široké škály produktů TEAHOUSE EXCLUSIVES .

Více informací najdete na oficiálním webu značky TEAHOUSE EXCLUSIVES.

Naše značky

Jsme autorizovanými distributory světoznámých vybraných značek kávy, kávovarů, čajů, čokolád, výdejníků vody a další profesionální technologie do gastronomie.