Změna telefonního čísla. Pro vaše objednávky a dotazy volejte: +420 604 210 089, +420 607 064 807

Italská vášeň Fabbri pro vaši kreativitu od roku 1905

Rodinná firma z Itálie v sobě snoubí zápal pro inovaci, chuť a vášeň již více než 115 let. Vše to začalo prvním magickým receptem, ze kterého vznikl dnes již legendární sirup Fabbri Amarena. Aniž by to manželé Fabbri tušili, vytvořili jedinečný styl plný chuti a sladkosti, který se dnes předává z generace na generaci.

Sortiment značky Fabbri zahrnuje nejen sirupy, ale také pyré, gurmet omáčky a veškeré ingredience bez kterých se žádná moderní cukrárna, kavárna nebo zmrzlinárna neobejde. Fabbri si zakládá na své top kvalitě všech produktů, v jejich sirupech a pyré najdete opravdu vysoký podíl ovoce bez barviv a konzervantů.

Jsme autorizovaným distributorem produktů od italské značky
Fabbri v České republice.

Sweet & Sour

Frappé Plus

Podpora a příslušenství

Jsme partnerem vašeho podnikání

Chceme vám pomoci zvýšit vaše tržby i růst vašeho podnikání. Navrhneme vám řešení na míru dle vašich požadavků, velikosti vašeho podniku, nebo dle struktury vašich zákazníků. Pravidelný profesionální servis je samozřejmostí stejně jako proškolení vašeho týmu.

Značka Fabbri nabízí velké portfolio příslušenství na podporu prodeje nápojů či dezertů připravených z Fabbri produktů.

Více informací najdete na oficiálním webu značky Fabbri.

Recepty na přípravu různých drinků, ale i další zajímavosti najdete tady.

Naše značky

Jsme autorizovanými distributory světoznámých vybraných značek kávy, kávovarů, čajů, čokolád, výdejníků vody a další profesionální technologie do gastronomie.